☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Herb Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Poniedziałek 20.05.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Projekty w 2010 roku

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu realizuje w 2010 r. dwa projekty w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich.

Projekt "Bieg z przeszkodami"

W ramach projektu systemowego "Bieg z przeszkodami" Poddziałania 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych planuje udzielić się wsparcia 224 osobom bezrobotnym poprzez organizację szkoleń, staży, prac interwencyjnych i przyznawania jednorazowych środków na podjecie działalności gospodarczej. Głównym celem projektu jest podjęcie działań zmierzających do zapewnienia trwałego i zrównoważonego rozwoju oraz spójności społeczno-gospodarczej, w szczególności promocja zatrudnienia, w tym przeciwdziałanie bezrobociu, łagodzenie skutków bezrobocia i aktywizacja zawodowa.


Projekt "Pomocna dłoń"

Realizacja projektu "Pomocna dłoń" Poddziałania 6.1.2 Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie umożliwia zwiększenie zatrudnienia w Urzędzie na stanowiskach doradców zawodowych i pośredników pracy. Pozwoli to podnieść jakość, zasięg i dostęp do świadczonych usług. Nadrzędnym celem projektu jest zwiększenie oddziaływania aktywnej polityki rynku pracy poprzez upowszechnienie dostępu do pośrednictwa i doradztwa zawodowego wszystkich klientów naszego Urzędu: bezrobotnych, poszukujących pracy, niepełnosprawnych, biernych zawodowo i pracodawców.

Wytworzył:
Udostępnił:
Karolina Malicka
(2010-06-24 08:56:14)
Ostatnio zmodyfikował:
Katarzyna Kun
(2015-06-03 22:56:17)
 
 
ilość odwiedzin: 1854944

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X