☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Herb Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Środa 22.05.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Projekty w 2011 roku

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu realizuje w 2011 r. trzy projekty w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich.

Projekt "Bieg z przeszkodami"

W ramach projektu systemowego „Bieg z przeszkodami” Poddziałania 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych Urząd planuje udzielić wsparcia 110 osobom bezrobotnym poprzez organizację szkoleń, staży, prac interwencyjnych i przyznawania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Głównym celem projektu jest podjęcie działań zmierzających do zapewnienia trwałego i zrównoważonego rozwoju oraz spójności społeczno-gospodarczej, w szczególności promocja zatrudnienia, w tym przeciwdziałanie bezrobociu, łagodzenie skutków bezrobocia i aktywizacja zawodowa.


Projekty "Pomocna dłoń" i "Pomocna dłoń I"

Realizacja projektów konkursowych „Pomocna dłoń” i „Pomocna dłoń I” Poddziałania 6.1.2 Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie umożliwia zwiększenie zatrudnienia w Urzędzie na stanowiskach doradców zawodowych i pośredników pracy. Pozwoli to podnieść jakość, zasięg i dostęp do świadczonych usług. Nadrzędnymi celami projektów jest zwiększenie oddziaływania aktywnej polityki rynku pracy poprzez upowszechnienie dostępu do pośrednictwa i doradztwa zawodowego wszystkich klientów naszego Urzędu: bezrobotnych, poszukujących pracy, niepełnosprawnych, biernych zawodowo i pracodawców.

Sprawozdanie z realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w 2011 r. (DOC, 904KB)

Wytworzył:
Udostępnił:
Karolina Malicka
(2011-06-29 14:07:05)
Ostatnio zmodyfikował:
Katarzyna Kun
(2015-06-03 22:56:02)
 
 
ilość odwiedzin: 1856199

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X