☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Herb Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Piątek 24.05.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Projekty w 2012 roku

Projekty realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VI

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu realizuje w 2012 r. dwa projekty w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich:

Projekt "Bieg z przeszkodami"

W ramach projektu Poddziałania 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych "Bieg z przeszkodami" objętych wsparciem zostanie 127 osób (76 kobiet i 51 mężczyzn), w tym osoby znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, o których mowa w art. 49 Ustawy z dnia 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r., Nr 69, poz. 415 ze zm.).

Celem głównym projektu jest zwiększenie poziomu aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie poprzez realizację następujących zadań:

  • Szkoleń,
  • Staży,
  • Jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Projekt "Pomocna dłoń I"

Projekt „Pomocna dłoń I” w ramach Poddziałania 6.1.2 Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie umożliwia zwiększenie zatrudnienia w Urzędzie na stanowiskach doradców zawodowych i pośredników pracy. Nadrzędnym celem projektu jest zwiększenie oddziaływania aktywnej polityki rynku pracy poprzez upowszechnienie dostępu do pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego wszystkich klientów naszego Urzędu: bezrobotnych, poszukujących pracy, niepełnosprawnych, biernych zawodowo i pracodawców.

Wytworzył:
Udostępnił:
Karolina Malicka
(2012-05-09 10:02:04)
Ostatnio zmodyfikował:
Katarzyna Kun
(2015-06-03 22:45:26)
 
 
ilość odwiedzin: 1858529

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X