☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Herb Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Poniedziałek 20.05.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Targi Pracy Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w dn. 25.04.2016 r.

Targi Pracy Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w dniu 25.04.2016 r.

Powiatowy Urząd Pracy 25.04.2016 r. uczestniczył w organizowanych przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania ,,VI Targach Pracy’’. Targi odbyły się w budynku Uczelni przy ul. Rejtana 16 w Warszawie. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracy, praktyk oraz staży oferowanych przez wystawców, jak również bezpośrednich rozmów  z przedstawicielami zaproszonych firm oraz instytucji tj.: Meble Forte, IKEA, Decoroom, PBM Południe’’, ,,Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie’’, ,,Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości’’, ,,HROPersonel’’, ,,ABCad’’ oraz ,,Expander’’.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak skutecznie docierać do pracodawców. Doradcy zawodowi z Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu prezentowali usługi rynku pracy realizowane przez Urząd, informowali również o prawach i obowiązkach osób bezrobotnych. Udział Powiatowego Urzędu Pracy w targach pozwolił zainteresowanym na zapoznanie się z sytuacją na rynku pracy, informacjami o wolnych miejscach zatrudnienia oraz możliwościami nabycia dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Doradcy zawodowi informowali o możliwościach podniesienia swoich kwalifikacji poprzez bezpłatne szkolenia z projektów zewnętrznych, współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, kierowanych do osób nie posiadających zatrudnienia. Ponadto, przy stanowisku PUP, uczestnicy targów mogli skorzystać z kilku rodzajów testów zawodowych między innymi: „Test Motywacji Zawodowej”, „Kwestionariusz Moja Kariera”, ,,Test Komunikacji’’, ,,Kwestionariusz Dotyczący Stylów Uczenia’’, ,,Test Przedsiębiorczości’’ oraz ,,Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych’’. Wypełnienie testów oraz analiza uzyskanych wyników umożliwiły wstępne określenie profilu zawodowego, zwiększając szansę na właściwy wybór dalszych etapów zawodowych. W programie targów znalazły się również otwarte wykłady:

  1. ,,Osiągnij pełnię swoich możliwości w czasie rozmowy o pracę’’ – Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości’’

  2. ,, Prezentacja kombinezonu AGE EXPLORRER firmy Blum’’

  3. Twoja wartość na rynku pracy a wizerunek w sieci. Jak skutecznie docierać do wymarzonych pracodawców przy pomocy portali społecznościowych’’ – Realia Kariery

  4. ,, Jak działa prawo dżungli  -student na rynku pracy’’ – HROPersone

Mamy nadzieję, że udział Powiatowego Urzędu Pracy w ,,V Targach Pracy” pozwolił ich uczestnikom na zapoznanie się z sytuacją na rynku pracy oraz możliwościami nabycia dodatkowych kwalifikacji.

Stoisko informacyjne Powiatowego Urzędu Pracy na targach pracy w dniu 25.04.2016 r.

Wytworzył:
Katarzyna Niedzińska
(2016-06-20)
Udostępnił:
Barbara Salak
(2016-06-23 09:16:14)
Ostatnio zmodyfikował:
Barbara Salak
(2016-06-23 09:41:31)
 
 
ilość odwiedzin: 1854967

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X